7289 Tygrulle
Såld: 2.800 kr
Såldes den 31 oktober 2022 -
3316 Tygrulle
O Nyman, Björnstjerna design. Bredd: 150
Såld: 800 kr
Såldes den 12 april 2021 -
8586 Tygrulle
Carl Malmsten, 1, 45x4, 5 meter ca
Såld: 500 kr
Såldes den 9 mars 2015
8268 Tygrulle
möbeltyg, bredd: 147 ca
Såld: 300 kr
Såldes den 8 december 2014 -
6124 Tygrulle
100% bomull, Indien, 1960-tal
Såld: 250 kr
Såldes den 7 mars 2011 -
8099 Tygrulle
Persiskt figurativt mönster, 130 x 420
Såld: 1.300 kr
Såldes den 8 februari 2010
8357 Tygrulle
Carl Malmsten
Såld: 2.800 kr
Såldes den 5 april 2004 -
5335 Tygrulle
1960-tal, B150
Såld: 200 kr
Såldes den 1 december 2003